Ristipalo Pansionaat asub Põlvamaal, Räpinast 1,5 km kaugusel, looduskaunis kohas Peipsi järve ja Võhandu jõe läheduses.

Ristipalo Pansionaat on loodud inimestele, kellel erinevatel põhjustel on raskusi iseseisva toimetulekuga.

Pakume koduseid, iseseisvaid ja turvalisi elamistingimusi, ööpäevaringset hooldusteenust ning kindlustame meie elanikele auväärse kohtlemise.

Meile võib elama asuda kõikjalt Eestimaal.

 

 

Pakutavad tegevused

 

Igapäevane tegevus Ristipalo Pansionaadis arvestab meie elanike võimeid, oskusi ja ootusi. Aktiivne osavõtt igapäevastest tegemistest on hea tervise aluseks. Selleks püüab Ristipalo Pansionaat pakkuda oma elanikele maksimaalse iseseisvuse ja valikute tegemise võimaluse.

Käed saab külge lüüa paljudes toimingutes. Võimalus on õmmelda, teha puu- ja käsitööd, lugeda ajalehti, ajakirju või raamatuid, kuulata ettelugemist, mängida erinevaid lauamänge, vaadata telerit ja töötada arvutiga.
Ümbruskonna ilus loodus võimaldab jalutada, teha kepikõndi või veeta aega värskes õhus.

Tegevus on kui ravim, mis soodustab inimeste arengut ja iseseisvust.

Regulaarselt külastavad meid perearst, massöör, juuksur, psühholoog ja sotsiaaltöötaja.

Üritustest tähistame elanike sünnipäevi, ka pühad ootavad tähistamist. Korraldame käsitöönäitusi, kutsume esinejaid, toimuvad väljasõidud ja ekskursioonid.

Toidukordi on meil päevas kolm. Pakume maitsvat, vaheldusrikast ja tervislikku toitu. Võimalus kohaldada menüü suhkruhaigetele ja allergikutele. Lisaks on kogu aeg saadaval erinevad ravimteed.

Infot nädala tegemiste kohta saab kohapeal.

Ristipalo Pansionaadis on ööpäevane hooldus inimestele, kes ei ole suutelised iseseisvaks toimetulekuks, kuid kellel puuduvad näidustused haiglaraviks.

Meil on 90 hoolduskohta. Majutus on 1- ja 2- kohalistes tubades.
Igas toas on WC, dušš, kraanikauss. Elanikele on kasutamiseks saun ja puhkeruumid.

Ristipalo Pansionaadi elanike perekond ja sõbrad on alati oodatud. Etteteatamisel on võimalik jääda öömajale pikemateks külastuskordadeks